Відкриття Центру Відновлення «Global Tech Service»

В рамках збільшення рівня якості послуг, що надаються при обслуговуванні торгового обладнання клієнтів, сервісна компанія «Global Tech Service» в жовтні 2016 року відкрила новий згідно з останніми інноваційним стратегіям Центр Відновлення в м. Бровари.

Досвід роботи Команди Центру Відновлення з 2007 року становить понад 10 тисяч одиниць відновленого обладнання різного типу. Окремо слід відзначити, що площа Центру становить 2300 м². Вона оснащена окремими зонами для: прийому обладнання, мийки, розбірки, рихтування, шпаклювання, шліфування, ґрунтовки, фарбування, сушіння, комплектації, проведення робіт по ребрендингу, а також окремою зоною по здачі готового до подальшої експлуатації обладнання і безпосереднього його відвантаження. Пропускна здатність майстерні по 150-200 одиниць на тиждень.

Процес відновлення торгового обладнання здійснюється в п’ять основних етапів:

1. проведення повної діагностики стану обладнання до ремонту, яка надає можливість проаналізувати рівень пошкоджень обладнання, а також здійснити калькуляцію передбачуваної вартості процесу відновлення для подальшого узгодження з замовником.

5-22. мийка та розбірка обладнання. Дана процедура проводиться професійним обладнанням з використанням спеціальних екологічно безпечних миючих засобів, де за допомогою сильного тиску струменя води (до 30 атмосфер) виконується якісна мийка кожного елемента обладнання.

3. вирівнювання поверхні (рихтування), шпаклівка, ґрунтовка, фарбування обладнання. На даному етапі виконується видалення зайвої шпаклівки із застосуванням шліфувальної машинки, подряпин з пластикових поверхонь. Після чого проводиться нанесення фарби методом розпилення за допомогою компресора і розпилювача. Всі використовувані лакофарбові матеріали атмосферостійкі, безпечні для харчових продуктів і не залишають запаху. Матеріали для покриття спеціально підбираються, виходячи з особливостей кожного торгового обладнання індивідуально.

4. ребрендинг, ремонт і збірка обладнання. Четвертий етап передбачає проведення робіт по ремонту електричної частини обладнання, а також ремонт системи охолодження. Після цього відбувається процес ребрендингу обладнання.

5-35. комплектація і упаковка обладнання, полягають в заміні оригінальних запчастин на більш нові та/або впровадження інноваційних рішень для покращення подальшої роботи обладнання. На даному етапі відновлене обладнання, перед пакувальною процедурою, вимивають від залишкового пилу, а також доукомплектовують новими полками. Упаковка обладнання співробітниками центру виконується в два шари: картоном і стрейч-плівкою, що дозволяє перемістити обладнання замовнику максимально неушкодженим.

Фахівці Центру Відновлення «Global Tech Service» надають весь спектр послуг з проведення відновлювального процесу високої якості. Сервісна служба «Global Tech Service» здійснюється супровід гарантійних і післягарантійних зобов’язань по виконаним роботам під час його переміщення для подальшої експлуатації та, безпосередньої, експлуатації обладнання замовником.