Про нас

Компанія «ГЛОБАЛ ТЕХ СЕРВІС» – національний оператор в наданні послуг з монтажу, ремонту, обслуговування, відновлення та зберігання промислового та торгового холодильного обладнання. Ми маємо розгалужену мережу філіалів по всій Україні та найсучасніший ресурсний потенціал, що дає нам можливість проводити всі види монтажних, ремонтних та відновлювальних робіт промислового торгового та холодильного обладнання будь якої складності.

ТОВ «ГЛОБАЛ ТЕХ СЕРВІС» співпрацює з відомими світовими та національними компаніями, втілюючи в життя найсучасніші тенденції ринку сервісних послуг.

Наша компанія має кваліфікований штат інженерів з ремонту обладнання, що працюють на базі сучасної управлінської програми візуалізації маршрутів, яка дає нам можливість прийти Вам на допомогу в найкоротші терміни. Кожен інженер має в своєму розпорядженні автомобіль з усім необхідним інструментом та матеріалом для проведення робіт різного ступеню складності, забезпечені всіма необхідними допусками та дозволами на проведення робіт підвищеної складності. В процесі виконання робіт інженери використовують КПК зі спеціально розробленим програмним забезпеченням, що дозволяє по кожному проведеному ремонту зробити фото звіт, провести сканування штрих чи QR-кодів та отримати цифровий підпис від Замовника безпосередньо на екрані КПК інженера.

Окремо потрібно відмітити Центр Відновлення компанії ТОВ «ГЛОБАЛ ТЕХ СЕРВІС», який на сьогодні є найбільшим та найсучаснішим на території України. Центр Відновлення площею 2300 кв.м. дозволяє відремонтувати та відновити зовнішній вигляд обладнання будь-якої складності. Центр має в своєму розпорядженні новітні розробки в сфері діагностики, ремонту, зберігання та відновлення обладнання будь-якої складності, які дають нам можливість надавати на кожну відремонтовану або ж відновлену одиницю обладнання бланки якості з результатами тестів на електробезпеку і якість охолодження та надавати гарантію на всі проведені роботи і встановлені комплектуючі.

Філософія

НАДІЙНІСТЬ

Надёжность

 Прозорість

 100% виконання зобов’язань

 Орієнтованість на клієнта

ЯКІСТЬ

Качество

 Досвідчені працівники

 Система управління

 Навчання і підвищення кваліфікації персоналу

ОПЕРАТИВНІСТЬ

Качество

 Швидкість комунікацій

 Оптимізація процесів

 Злагодженість команди


Територія покриття


Час реагування:

Протягом 24 годин у межах міста, де знаходиться філія Виконавця.

Протягом 48 годин у будь-якому місті на території України за межами міста, де знаходиться філія Виконавця.